מכשירי אימון ייחודיים בפיתוחו של עמית ישראלי

מכשירים בפיתוח אישי
טיפול ושיקום בעיות שדרה ושלד

עמית ישראלי הינו חלוץ בתחום הספורט-תרפיה במדינת ישראל, מומחה בשיקום תנועתי, שחיין עבר וספורטאי בכל ענפי המים.

עמית הינו הבעלים של המרכז לאימון ושיקום – Gravity Rehabilitation Center 

מאז שנת 1995, המטפל במגוון רחב של בעיות אורתופדיות, בשיטת טיפול ייחודית שפיתח במהלך 30 שנות עבודתו.

עמית ממציא ומפתח מכשירי אימון ושיקום על פי שיטתו ביניהם שני פטנטים רשומים. מכשירים אלו נמצאים בתהליכי מחקר ופיתוח בשילוב עם מוסדות אקדמאים ובתי חולים בישראל.

ספורט-תרפיה עמית ישראלי

OBLIQE FIT

הכירו את מכשיר ה Oblique Fit פטנט יחודי לחיזוק שרירי הבטן המותניים. Oblique fit מאפשר להפעיל את שרירי הבטן האלכסוניים בעזרת משקל הגוף בלבד תוך שימוש במנגנון יחודי. התרגול במכשיר זה מאפשר לשפר את טווחי התנועה של המותניים והגב בצורה בריאה ומבוקרת. לטווחי התנועה הללו השפעה ישירה על רמת היכולת של הגב ובריאותו. Oblique fit מהווה כלי תרגול ושיקום יחודי לפגיעות עמוד שדרה כמו עקמת של עמוד השדרה (קיפוזיס, לורדוזיס וסקוליוזיס) ושינויים ניווניים של עמוד השדרה. בנוסף, ה- Oblique fit מאפשר פיתוח תכניות לשיפור תנועה ויציבה והקלה על כאבים ודלקות שרירים בצוואר ובגב הנובעים מיציבה לקויה כתוצאה מישיבה ממושכת מול המחשב. ניתן ליישם את התכניות בבית ובמשרד.

FLY FIT

עיצוב ויציבה מושלמים לפלג הגוף העליון מכשיר המחזק את שרירי החזה, הגב והכתפיים. המכשיר מאפשר ביצוע תנועת פרפר דו כיוונית, לפנים ולאחור, ובכך מתאפשרים עיצוב ויציבה מושלמים לחלק העליון. המבנה היחודי של מכשיר ה- Fly fit מאפשר לתרגל ללא כל צורך באחיזת כפות הידיים. התרגול החופשי מאחיזה מאפשר לשחרר עומס מהכתפיים, המרפקים ושורש כף היד ובכך לאפשר אימון אפקטיבי בחלק הגוף העליון גם לאנשים הסובלים ממגבלות אורתופדיות קשות, כגון: מרפק טניס, מרפק גולף, כתף קפואה, קרעים בגידים של הכתף, שינויים ניווניים של הכתף ודלקות בכתף ובשורש כף היד.

Ab-Fit Amit israeli

AB FIT

מכשיר- פטנט ייחודי המחזק את שרירי הבטן תוך שימת דגש על שרירי הבטן העמוקים ושרירי רצפת אגן. המנגנון המיוחד של המכשיר מאפשר תרגול נוח ובטוח לכל בעיה או מגבלה של עמוד השדרה על ידי התאמת זוויות התרגול למבנה וליציבה האישיים של כל מתאמן. בדומה לBody fit, התרגול מבוצע בעזרת משקל הגוף בלבד תוך שימוש באותו מנגנון פטנט ייחודי המאפשר שינוי ומדידת עומסים בצורה רציפה ומדויקת. AB fit נמצא כיום בתהליך של מחקר בנושא שיקום רצפת אגן במשותף עם אחד מבתי החולים הגדולים בארץ.

BODY FIT

מכשיר ה – Body Fit (פטנט רשום) מכיל למעלה משלושים תרגילים שונים לכל קבוצות השרירים של הגוף, שיטת תרגול חדשנית אשר פותחה לאחר שנים של ניסיון בספורט אישי ובאימון צבאי ביניהם כל תרגילי הבסיס החשובים והאפקטיביים ביותר בתרגול עם משקל הגוף-אימון גרביטציה. אחד היתרונות הבולטים של המכשיר הוא הגמישות שלו ויכולתו להתאים לכל מתאמן ללא קשר למשקל, גיל מין או רמת כושר גופני. המכשיר עוצב בדרך ארגונומית כדי להתאים לגוף ולהשיג תנוחת גוף אופטימלית ונוחיות. Body fit הוא גם מכשיר לאבחון ומדידה של גמישות, יציבה, מפרקים והאיזון ביניהם על פי שיטת CMT. התרגול במכשיר מבוצע בעזרת משקל הגוף בלבד תוך שימוש במנגנון יחודי המאפשר שינוי ומדידת עומסים בצורה מדויקת. המכשיר הוא פטנט רשום קבוע במספר מדינות, כולל ישראל וארה"ב. ל- Body fit תכניות שיקום יחודיות לפגיעות מפרקים וגב, כדלקמן: פגיעות ברך, כגון: קרע במיניסקוס, ברך רצים, I.T.B וקרע ברצועות בברך. פגיעות כתף, כגון: כתף קפואה, קרעים בגידים של הכתף ושינויים ניווניים של הכתף. פגיעות גב, כגון: פריצת דיסק, בלט דיסק וטיפול בעקמת של עמוד השדרה (קיפוזיס, לורדוזיס וסקוליוזיס). בנוסף, המכשיר כולל תכניות שיקום יחודיות לשחיקת סחוסים בירך ובברך

עמית ישראלי פיתוח מכשירי כושר

SWIM FIT

הכירו את מכשיר ה Swim Fit מכשיר- פטנט לפיתוח סיבולת לב ריאה וסיבולת שריר. המכשיר מבוסס על עיקרון תנועת השחיה המכשיר מבוסס על תנועות שחייה, סגנון החתירה במיוחד, אולם מבצע מיומן יתרגל גם בסגנונות פרפר, חזה וגב. התרגול במכשיר ה- Swim fit מבוצע ביבשה כאשר הגוף בתנוחת עמידה נוחה ובריאה. בדומה למכשירים ה- Body fit וה- AB fit, התרגול ב Swim fit מבוצע בעזרת משקל הגוף בלבד תוך שימוש במנגנון יחודי המאפשר שינוי ומדידת עומסים בצורה מדויקת. במכשיר ה- Swim fit ניתן לתרגל סיבולת לב ריאה וסיבולת שריר בנפרד או יחדיו באימון מחזורי ויעיל. מכיוון שעיקר הפעלת הכוח בתרגול השחיה עם המכשיר היא של החלק העליון של הגוף, ניתן להפעיל את החלק התחתון של הגוף בתנועה ללא כל עומס. עקרון זה מאפשר לבצע מוביליזציה- הנעה למפרקי החלק התחתון (בייחוד מפרק הברך) ולשקם את התנועה שלהם בצורה מהירה ויעילה. על בסיס העקרון הזה, מאפשר Swim fit תכניות שיקום יחודיות לאחר ניתוחים אורתופדיים בירך ובברך , שיקום פגיעות ברך כגון: ברך רצים, I.T.B, קרע במיניסקוס, קרע ברצועות בברך ושחיקת סחוסים בירך ובברך.